Novinky

BECHOV V SOBOTU

26.červenec 2021
Termín závodů v Bechově se mění z neděle na sobotu 7.8. místo zrušených Břehů. Důvodem přesunu je také účast některých soutěžících na Mistrovství ČR v požárním útoku. Děkujeme za pochopení.

BŘEHY ZRUŠENO !!!!

Bohužel budou sobotní závody 7.8. v Břehách zrušeny z organizačních důvodů. Děkujeme za pochopení.

Odstartováno

12.červenec 2021
Všichni z nás se modlili, aby sezóna 2021 proběhla bez jakéhokoliv zpoždění, respektive jak tomu
bývávalo do doby před COVIDové. Bohužel se tak nestalo… Nicméně jak se ale říká, naděje umírá jako
poslední a díky nezaleknutí se a kladnému rozhodnutí převážné většiny pořádajících sborů, mohl
letošní ročník Jizerské ligy odstartovat 
První dvoukolo JL, které proběhlo minulý týden v sobotu 02.07. v Dubenci a v neděli 03.07. na
Sychrově, máme tedy úspěšně za sebou.
Ne nadarmo se říká v Dubenci „vítejte ve Skiareálu Dubenec“. Tahle těžká trať do kopečka byla
totálním hrobem, co se časů a nedokončených útoků týče nejen v mužské, ale i v ženské kategorii.
S jedinou 17 dne vyhrála děvčata ze Břehů (17,38s), na druhém místě skončily holky z Ploukonic č.
18,72s a bronz si odvezly holky z Myštěvsi č. 18,96s.
To nejkrásnější co pořádající sbor může zažít, je vyhrát na domácí půdě. A tak zlato tedy neputovalo
nikam jinam než do Dubence č. 17,94 s, stříbro brali muži z Krásné Vsi č. 17,99s a na třetím místě
skončili muži z Nevcehle č. 18,08s.
V neděli nás přivítali na Sychrově, kde to počasí snad mají na objednávku. Nepamatuji, že by počasí
bylo někdy horší, pršelo by a teploty byly menší než úctyhodných 30 stupňů celsia. O vítězství
„Káčovského poháru“ se přijelo poprat celkem 34 týmů a z toho 11 ženských týmů o „Miss
Sympatie“.
Vypadá to, že přátelské rivalství si kluci z Frýdštejna a Tatobit ponechali. V tomto kole si zlato odvezl
Frýdštejn č. 16,85s a stříbro Tatobity č. 17,01s, za kterými hned skončili muži z Dubence č. 17,07s.
V ženské kategorii si nejlépe vedly holky z Katusic a za čas 17,51 si odvážejí zlato, na druhém místě a
s nejkrásnějším sestřikem dne (17,53s ; 17,54s) skončily domácí holky ze Sychrova, no a bronz urvaly

16.květen 2021

závodníkům, pořadatelům, fanouškům, rozhodčím i divákům.  Po osekané loňské sezóně se nám blíží další a protože jsme optimisti a věříme, že budeme moci brzy vyběhnout a opět se setkat na trati, tak postupně připravujeme letošní ročník, který chceme uskutečnit v téměř plném počtu. Dokonce nás čekají také dva nováčci, dvě nové parádní tratě k pokoření rekordů.

Samozřejmě musím zmínit, že stále ještě čekáme na vyjádření vlády, kdy budou mocí být závody spuštěny, ale předběžné termíny závodů máme:

26.9. Radimovice 10:00

V případě dalších změn, které se budou týkat možnosti a případných podmínek, za jakých bude možné závody uspořádat, vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Doufáme, že se co nejdříve uvidíme na závodech.

19.6. Borovice 10:00
29.8 Dneboh 10:00  (případně 12.9. - termín upřesním na konci června)
Doufáme, že příští rok se uskuteční beze změn ale bohužel se termíny mohou změnit podle aktuální covidové situace. Děkujeme za pochopení.
Za malou radu Blanka Kuntošová

Ukončení sezóny 2020

27.říjen 2020

Vzhledem k současné situaci a neustále se měnícím opatřením jsme se bohužel nemohli setkat na slavnostním vyhlášení, které jsme byli nuceni zrušit. Nicméně se určitě uskuteční v době, kdy to bude možné, pravděpodobně někdy po novém roce. Budete o něm včas informováni, zatím si můžete připravit videa a těšit se stejně jako my až se zase uvidíme.

Pro příští sezónu bych ráda vyzvala nové zájemce o pořadatelství, aby se přihlásili emailem do 20.11.2020 na email moc.liamg@avosotnukaknalbi. Samozřejmě pokud by měl kdokoliv nějaké připomínky pro zlepšení soutěží, neváhejte nám je také zaslat.

Děkujeme všem za pochopení a přejeme hlavně zdraví v této hektické době.