Datum:
Název soutěže:
Místo:
11.květen 2019 Krásnoveský pohár - od 14:00 Krásna Ves, fotbalové hřiště
12.květen 2019 Hamrovský pohár - od 14:00 Velké Hamry, Fotbalové hřiště
18.květen 2019 Memoriál Josefa Ryse Kosmonosy, požární hřiště
19.květen 2019 Sychrovský pohár Radimovice, sportovní areál
25.květen 2019 Mříčenský pohár - od 14:00 Mříčná, fotbalové hřiště
26.květen 2019 Memoriál Pavla Bartoníčka Libuň, fotbalové hřiště
8.červen 2019 Káčovský pohár Sychrov, hřiště pod vrchem Káčov
29.červen 2019 Dubenec - od 14:30 Dubenec
20.červenec 2019 Borovický pohár Borovice, fotbalové hřiště
17.srpen 2019 Jirkovská proudnice Jirkov, hriště za požární zbrojnicí
18.srpen 2019 Pohár Drábských světniček Dneboh, víceúčelový areál uprostřed obce
14.září 2019 Pohár sklářské hutě Huť, hasičský areál
15.září 2019 Košťálovský pohár Košťálov - hasičský areál vedle potoka
21.září 2019 Benešovský pohár Benešov u Semil, sportovní areál u Jizery
22.září 2019 Maloskalský pohár Malá Skála


Průběžné pořadí

Muži

  KráVelKosRadMříLibSycDubBorJirDneHuťKošBenMalCelkem
1.Dubenec131412108141413131213136
2.Kosmonosy15151514150121114011122
3.SDH DNEBOH01001311151515121114116
4.Obrubce121313013381410155106
5.JIRKOV11210917107117984
6.SDH Malá Skála205899996131282
7.Zlatá Olešnice97021413012510779
8.Sychrov10116281110014063
9.Velké Hamry7020654848751
10.Tatobity09905020152345
11.Veselá01164410006243
12.Břehy8045150801041
13.Frýdštejn0120110206940
14.Dobšín - Kamenice043010613200139
15.Chyjice0083127080038
16.Krásná Ves00710113030833
17.Jílové5800741021432
18.Košťálov66001200115031
19.Bezděkov pod Třemšínem1001222
20.Olešnice351306003021
21.Renmotor Jinolice01515
21.Myštěves001515
23.Zahorčice14014
23.Pšánky A140014
25.Jimlín99
26.Hradčany77
27.Čeperka N55
28.Zderaz A44
28.Jirkov B44
30.Jeřmanice33
31.Mříčná1001
32.SDH Sukorady00
32.Roprachtice00
32.Křížkový Újezdec00
32.Rübeland/Harz00
32.Těpeře00
32.Žehrov00
32.Bechov0000
32.Lučany nad Nisou00000

Ženy

  KráVelKosRadMříLibSycDubBorJirDneHuťKošBenMalCelkem
1.Košťálov910107108191001084
2.Malá Skála Béčko39910887696782
3.Jeřmanice827249101078471
4.Sychrov66856524810868
5.Katusice10840304859960
6.Kosmonosy7439503741043
7.Sychrov B5751006207235
8.Bratříkov0124745034131
9.Pěnčín3390036226
10.Ploukonice0802813022
11.Mříčná56023020018
12.Libuň1010
12.Dlouhá Ves46010
14.Břehy9009
15.Veselá1157
16.Dlouhá Lhota66
16.Bechov066
18.Zlatá Olešnice055
19.Veselá u Mn. H.33
20.Dubenec11
21.Borovice00
21.Jinolice Renmotor00
21.Dubotrnky00


Omluvenky z vyhlášení

Muži

 KráVelKosRadMříLibSycDubBorJirDneHuťKošBenMalCelkem
BechovX1
BřehyXXXX4
ChyjiceXX2
Dobšín - KameniceXX2
DubenecX1
FrýdštejnX1
JIRKOVX1
JílovéX1
KosmonosyX1
Krásná VesXX2
ObrubceX1
OlešniceX1
SDH DNEBOHXX2
SDH Malá SkálaXX2
TatobityXXX3
Velké HamryXX2
VeseláX1
Zderaz AX1
Zlatá OlešniceXX2
Čeperka NX1

Ženy

 KráVelKosRadMříLibSycDubBorJirDneHuťKošBenMalCelkem
BratříkovX1
JeřmaniceXX2
KatusiceX1
PěnčínX1
Sychrov BX1
Zlatá OlešniceX1


Hlavní sponzor


Sponzoři





    



PĚNIČKA
Zahradní s lesní
technika
Prodej, servis






Město
Velké Hamry





Mediální parneři





 
 
 
Registrovat | Přihlásit