Datum:
Název soutěže:
Místo:
11.červenec 2020 Dubenec - od 9:30 Dubenec
8.srpen 2020 Břehy Břehy - Sportovní areál
15.srpen 2020 Košťálovský pohár Košťálov - hasičský areál vedle potoka
5.září 2020 Jirkovská proudnice Jirkov, hriště za požární zbrojnicí
6.září 2020 Pohár Drábských světniček Dneboh, víceúčelový areál uprostřed obce
13.září 2020 Sychrovský pohár Radimovice, sportovní areál
19.září 2020 Maloskalský pohár Malá Skála
20.září 2020 Memoriál Josefa Ryse Kosmonosy, požární hřiště
26.září 2020 Benešovský pohár Benešov u Semil, sportovní areál u Jizery


Průběžné pořadí

Muži

  DubBřeKošJirDneRadMalKosBenCelkem
1.Renmotor Jinolice14141513141515100
2.Sychrov01310148121171186
2.Frýdštejn01413151315214086
4.SDH DNEBOH12015111401512079
5.Tatobity915091214013072
6.Dubenec0101131193111371
7.Olešnice811121010080867
8.Zlatá Olešnice0590741331455
9.Krásná Ves2036461091252
10.JIRKOV721201055748
11.Benešov u Semil6560128542
12.Obrubce13120087040
13.Dobšín - Kamenice581100804238
14.Břehy00020110101033
15.Hradčany985310026
15.Košťálov10079090026
17.Jirkov B0580501120
17.Bechov1705340020
19.Nevcehle1515
20.Pšánky A1111
20.SDH Březová06511
20.Karlinky06030200011
23.Čeperka N1010
23.Jílové20002610
25.Žehrov43010109
26.Letohrad - Kunčice D88
27.SDH Sloup66
27.Malá Skála B66
29.Desná III404
29.Myštěves044
31.Pátek33
31.Veselá0033
33.SDH Malá Skála1000001
34.Doubrava00
34.Karlinky A00
34.Bašnice00
34.Miletín00
34.Velké Hamry00
34.Odolenovice00
34.Dneboh B00
34.Havlovice00
34.Bakov nad Jizerou00
34.Rübeland/Harz00
34.Bystřice00
34.Horní Měcholupy00
34.Bukovina u Čisté000
34.Radimovice000
34.Škodějov0000
34.Brada - Rybníček0000

Ženy

  DubBřeKošJirDneRadMalKosBenCelkem
1.Ploukonice19710210109058
2.Sychrov2101098007955
3.Veselá738806191052
4.Kosmonosy097100710548
5.Bratříkov46607484241
6.Malá Skála Béčko05066725839
7.Katusice00533806025
8.Jeřmanice6432420324
8.Košťálov58110900024
10.Benešov u Semil05351721
11.Břehy00049142020
12.Jinolice Renmotor10717
13.Zlatá Olešnice059115
13.Pěnčín07400000415
15.Letohrad - Orlice99
15.Krásná Ves0020100069
17.SDH Sloup88
18.Sychrov OLE0100050006
19.Bechov020003005
20.Hrobice Explosia33
20.Mříčná0000033
22.Dlouhá Ves00
22.Jeřice00
22.Myštěves00
22.Čeperka00


Omluvenky z vyhlášení

Muži

 DubBřeKošJirDneRadMalKosBenCelkem
BechovX1
Benešov u SemilX1
BřehyX1
Dobšín - KameniceX1
DubenecX1
HradčanyX1
JIRKOVX1
Jirkov BX1
KarlinkyX1
KošťálovX1
MyštěvesX1
SDH BřezováX1
SDH DNEBOHX1
Zlatá OlešniceX1

Ženy

 DubBřeKošJirDneRadMalKosBenCelkem
KošťálovX1


Hlavní sponzor


Sponzoři



 


 

















Mediální parneři





 
 
 
Registrovat | Přihlásit